Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Average
pl: Średnia

en: Count
pl: Liczba

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Other
pl: Inne

en: Loop
pl: Pętla

en: Condition
pl: Warunek

en: Empty
pl: Pusty

en: Testing
pl: Testowanie

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: Uppercase
pl: Duże litery

en: Sum
pl: Suma

en: First item
pl: Pierwszy element
