Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta6) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Average
az: Orta

en: Count
az: Say

en: Maximum
az: Maksimum

en: Other
az: Digər

en: Loop
az: Döngə

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Empty
az: Boş

en: Testing
az: Test

en: Sum
az: Cəm

en: First item
az: Birinci maddə
