Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta6) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Count
ku: ژمارە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Other
ku: هیتر

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Minimum
ku: کەمترین

en: First item
ku: بڕگەی یەکەم
