Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Minimum
si: අවමය

en: Sum
si: මුළු ගණන
