Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Count
fi: Laskuri

en: Maximum
fi: Suurin

en: Other
fi: Muu

en: Loop
fi: Kierros

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Testing
fi: Testaus

en: Minimum
fi: Pienin

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: Sum
fi: Summa

en: First item
fi: Ensimmäinen kohta
