Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta7) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Average
th: เฉลี่ย

en: Count
th: จำนวน

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Sum
th: ผลรวม

en: First item
th: รายการแรก
