Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta8) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Maximum
et: Maksimum

en: Other
et: Muu

en: Loop
et: Silmus

en: Condition
et: Tingimus

en: Empty
et: Tühi

en: Testing
et: Testimine

en: Minimum
et: Miinimum

en: Sum
et: Summa

en: First item
et: Esimene element
