Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta8) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Average
ru: В среднем

en: Count
ru: Количество

en: Maximum
ru: Максимум

en: Other
ru: Другое

en: Loop
ru: Цикл

en: Condition
ru: Условие

en: Empty
ru: Пусто

en: Testing
ru: Тестирование

en: Synchronization
ru: Синхронизация

en: Minimum
ru: Минимум

en: Uppercase
ru: Верхний регистр

en: Sum
ru: Сумма

en: First item
ru: Первый элемент
