Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta9) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Message
ja: メッセージ

en: Average
ja: 平均

en: Count
ja: カウント

en: Maximum
ja: 最大

en: Other
ja: その他

en: Loop
ja: ループ

en: Template
ja: テンプレート

en: Condition
ja: コンディション

en: Empty
ja: 空

en: Testing
ja: テスト

en: Synchronization
ja: 同期

en: Translation
ja: 翻訳

en: Minimum
ja: 最小

en: Uppercase
ja: 大文字

en: Sum
ja: 合計

en: First item
ja: 1番目の項目
