Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta9) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Message
sk: Správa

en: Average
sk: Priemer

en: Count
sk: Počet

en: Other
sk: Ostatné

en: Template
sk: Šablóna

en: Condition
sk: Podmienka

en: Empty
sk: Prázdne

en: Testing
sk: Testovanie

en: Translation
sk: Preklad

en: First item
sk: Prvá položka
