Mustache Logic-less Templates (2.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Message
am: መልእክት

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: First item
am: የመጀመሪያው ነገር
