Mustache Logic-less Templates (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Average
gl: Media

en: Count
gl: Contar

en: Maximum
gl: Máximo

en: Other
gl: Outro

en: Loop
gl: Bucle

en: Template
gl: Modelo

en: Condition
gl: Condición

en: Empty
gl: Valeiro

en: Testing
gl: Probando

en: Translation
gl: Traducción

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Sum
gl: Suma

en: First item
gl: Primeiro elemento
