Mustache Logic-less Templates (2.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Message
cs: Zpráva

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Other
cs: Jiné

en: Template
cs: Šablona

en: Condition
cs: Podmínka

en: Empty
cs: Prázdný

en: Testing
cs: Testování

en: Translation
cs: Překlad

en: First item
cs: První položka
