Mustache Logic-less Templates (2.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Message
tr: İleti

en: Average
tr: Ortalama

en: Count
tr: Sayaç

en: Maximum
tr: En fazla

en: Other
tr: Diğer

en: Loop
tr: Döngü

en: Template
tr: Şablon

en: Condition
tr: Koşul

en: Empty
tr: Boş

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Translation
tr: Çeviri

en: Minimum
tr: En az

en: Sum
tr: Toplam

en: First item
tr: İlk madde
