Mustache Logic-less Templates (2.0.0-rc4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Message
pt: Mensagem

en: Average
pt: Média

en: Count
pt: Contagem

en: Maximum
pt: Máximo

en: Other
pt: Outro

en: Condition
pt: Condição

en: Empty
pt: Vazio

en: Testing
pt: Testando

en: Translation
pt: Tradução

en: Minimum
pt: Mínimo

en: Sum
pt: Soma

en: First item
pt: Primeiro item
