Mustache Logic-less Templates (2.0.0-rc4) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Message
ta: செய்தி

en: Average
ta: சராசரி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: Empty
ta: காலி

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: Sum
ta: தொகை

en: First item
ta: முதல் உருப்பு
