Mustache Logic-less Templates (2.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Message
km: សារ

en: Count
km: រាប់

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Empty
km: ទទេ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: First item
km: ​ធាតុ​ទីមួយ
