Mustache Logic-less Templates (2.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Count
sq: Numri

en: Other
sq: Tjetër

en: First item
sq: Zëri i parë
