Mustache Logic-less Templates (2.1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Other
el: Άλλο

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Empty
el: Κενό

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Sum
el: Άθροισμα

en: First item
el: Πρώτο στοιχείο
