Mustache Logic-less Templates (2.1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Message
my: သတင်း

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Other
my: အခြား

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး
