Mustache Logic-less Templates (2.1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Message
sl: Sporočilo

en: Count
sl: Število

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Testing
sl: Testiranje

en: Minimum
sl: Najmanj

en: First item
sl: Prvi element
