Mustache Logic-less Templates (2.1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Filter
uk: Фільтр

en: Average
uk: Середнє

en: Count
uk: Лічильник

en: Maximum
uk: Максимум

en: Other
uk: Інше

en: Loop
uk: Цикл

en: Template
uk: Шаблон

en: Condition
uk: Умова

en: Empty
uk: Порожньо

en: Testing
uk: Тестування

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: Translation
uk: Переклад

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Sum
uk: Сума

en: First item
uk: Перший елемент

en: Search:
uk: Пошук:
