Mustache Logic-less Templates (2.1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Average
eo: Meznombro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Other
eo: Alia

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Minimum
eo: Minimumo

en: First item
eo: Unua listero
