Mustache Logic-less Templates (2.1.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Message
hu: Üzenet

en: Filter
hu: Szűrő

en: Average
hu: Átlag

en: Count
hu: Mennyiség

en: Other
hu: Egyéb

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Template
hu: Sablon

en: Condition
hu: Feltétel

en: Empty
hu: Üres

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Synchronization
hu: Összehangolás

en: Translation
hu: Fordítás

en: Uppercase
hu: Nagybetűs

en: Sum
hu: Összegzés

en: First item
hu: Első listaelem
