Mustache Logic-less Templates (2.2.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Average
gu: સરેરાશ

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Other
gu: અન્ય

en: Condition
gu: શરત

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: First item
gu: પ્રથમ વસ્તુ
