Mustache Logic-less Templates (2.2.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Message
ro: Mesaj

en: Filter
ro: Filtru

en: Average
ro: Medie

en: Count
ro: Contor

en: Maximum
ro: Maxim

en: Other
ro: Altele

en: Loop
ro: Buclă

en: Template
ro: Șablon

en: Condition
ro: Condiție

en: Empty
ro: Gol

en: Testing
ro: Testare

en: Translation
ro: Traducere

en: Minimum
ro: Minim

en: Sum
ro: Sumă

en: First item
ro: Primul articol
