Mustache Logic-less Templates (2.2.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Message
te: సందేశం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Average
te: సగటు

en: Count
te: లెక్క

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Other
te: ఇతర

en: Condition
te: నియమం

en: Translation
te: అనువాదం

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Sum
te: మొత్తం
