Mustache Logic-less Templates (2.2.2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Count
bo: གྲངས

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Other
bo: གཞན

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Sum
bo: བསྡོམས་པས

en: First item
bo: ནང་ཚན་དང་པོ
