Mustache Logic-less Templates (2.2.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Message
jv: Pesen

en: Filter
jv: Saring

en: Average
jv: Rerata

en: Count
jv: Jumlah

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Other
jv: Liyané

en: Empty
jv: Kosong

en: Testing
jv: Ujian

en: First item
jv: Item pertama
