Community Accounting (8.x-4.0-beta15) - en to sl translation catalogue (70 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Types
sl: Tipi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Display
sl: Prikaz

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Done
sl: Opravljeno

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Roles
sl: Vloge

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Maximum
sl: Maksimum

en: System
sl: Sistem

en: Send
sl: Pošlji

en: Week
sl: Teden

en: Users
sl: Uporabniki

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Pending
sl: Čaka

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sl: Veljaven e-naslov. Sistem bo vso e-pošto pošiljal na ta naslov. E-naslov ni javno objavljen in bo uporabljen le ob ponastavitvi gesla, e-novicah in obveščanju.

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Form name
sl: '%name' blok

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Minimum
sl: Najmanj

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Context
sl: Kontekst

en: Only of the type(s)
sl: Samo tip(i)

en: Direction
sl: Smer

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Notify user of new account
sl: Obvesti uporabnika o novem računu

en: Digest
sl: Povzetek

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: - Any -
sl: - Vse -

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sl: Za iskanje obeh besed uporabi <strong>OR</strong> z velikimi črkami. Na primer, <strong>mačke OR psi</strong>.
