Community Accounting (8.x-4.0-beta17) - en to jv translation catalogue (84 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Types
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: Exclude
jv: Kejābā

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Done
jv: Rampung

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Up
jv: Munggah

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Recipient
jv: Penerima

en: Week
jv: Pekan

en: Other
jv: Liyané

en: Users
jv: Panganggo

en: Down
jv: Mudhun

en: Operation
jv: Operasi

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
jv: Alamat e-mail asli. Kabèh surat saka sistem dikirim marang alamat iki. Alamat e-mail ora ditudhuhna marang khalayak umum nanging dienggo kanggo nrima password anyar utawa nrima brita pilihan anyar utawa woro-woro sing liwat email.

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Period
jv: Periode

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Form name
jv: Jeneng form

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Context
jv: Konték

en: Only of the type(s)
jv: Namung jinising

en: Keyword relevance
jv: Gumantung tembung kunci

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: Direction
jv: Arah

en: Notify user of new account
jv: Welingānā panganggo akun anyar

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
jv: Nggoléki kanggo rong tetembungan sing béda nganggo huruf gédhé <strong>OR</strong>. Contoné, <strong>kucing OR segawon</strong>.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Signature settings
jv: Setèlan tandha tangan

en: Search result
jv: Kasil panggolékan

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
jv: Oléh nganggo spasi; pratandha ora diidinaké kejaba tandha titik, minus, petik siji lan garis ngisor.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Asc
jv: Urut Maju

en: Date in the form of CCYYMMDD.
jv: Tanggal nang format CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
jv: Tanggal nang format YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
jv: Tanggal nang format YYYY.
