Community Accounting (8.x-4.0-beta3) - en to gl translation catalogue (143 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Payer
gl: Pagador

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Private
gl: Privado

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Public
gl: Público

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Currency
gl: Divisa

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Types
gl: Tipos

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Open
gl: Aberta

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: Manage
gl: Xestionar

en: Display
gl: Visualización

en: Menu
gl: Menú

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: States
gl: Estados

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Done
gl: Feito

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Module
gl: Módulo

en: Your name
gl: O seu nome

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: To
gl: Para

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Fields
gl: Campos

en: Up
gl: Arriba

en: Maximum
gl: Máximo

en: Range
gl: Rango

en: State
gl: Estado

en: Send
gl: Enviar

en: Serial
gl: Número de serie

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Members
gl: Membros

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Signatures
gl: Sinaturas

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Template
gl: Modelo

en: Anonymous users
gl: Usuarios/as anónimos/as

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Full name
gl: Nome completo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Pending
gl: Pendente

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
gl: Un enderezo de correo-e correcto. Todos os correos do sistema envíanse a este enderezo. O enderezo de correo-e non é público e só se utiliza se quere recibir un contrasinal novo ou se quere recibir noticias ou notificacións por correo-e.

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Reference
gl: Referencia

en: Balance
gl: Saldo

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Join
gl: Unirse

en: Apply
gl: Aplicar

en: Form name
gl: Nome do formulario

en: Used in
gl: Usado en

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Participants
gl: Participantes

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Mapping
gl: Mapeo

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Activate
gl: Activar

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Only of the type(s)
gl: Só do(s) tipo(s)

en: Keyword relevance
gl: Relevancia da clave

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Direction
gl: Dirección

en: Creator
gl: Creador

en: Properties
gl: Propiedades

en: Notify user of new account
gl: Notificar ao/á usuario/a da nova conta

en: Uses
gl: Usos

en: Your email address
gl: O seu enderezo de correo electrónico

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Generating Content
gl: Xerando Contido

en: Created year + month
gl: Creado o ano + mes

en: Created year
gl: Ano de creación

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
gl: Buscar por calquera de dous termos coa expresión <strong>OR</strong> en maiúsculas . Por exemplo, <strong>gatos OR cans</strong>.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Personal contact form
gl: Formulario de contacto persoal

en: Signature settings
gl: Axustes das sinaturas

en: Currency name
gl: Nome da divisa

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Serial number
gl: Número de serie

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
gl: Non pode enviar máis de %limit mensaxes en @interval. Ténteo de novo máis tarde.

en: Search result
gl: Resultados da busca

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
gl: Permitense espazos en branco; os signos de puntuación nos están permitidos agás puntos, guións, apóstrofes e guións baixos.

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
gl: Unha mensaxe de benvida con máis instruccións foille enviada por correo o novo usuario <a href="@url">%name</a>.

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros
