Community Accounting (8.x-4.0-beta3) - en to sq translation catalogue (63 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Types
sq: Llojet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: Your name
sq: Emri juaj

en: To
sq: Për

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Send
sq: Dërgo

en: Recipient
sq: Marrës

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sq: Një adresë të vlefshme e-mail. Të gjithë mesazhet nga sistemi do të dërgohen tek kjo adresë. Adresa e-mail nuk do të jetë publike dhe do të përdoret vetëm nëse dëshironi të merrni një fjalëkalim të ri apo dëshironi të merrni disa lajme ose njoftime me anë të e-mail.

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Form name
sq: Emri i formularit

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Only of the type(s)
sq: Vetëm i llojit(eve)

en: Keyword relevance
sq: Rëndësia sipas fjalë kyçit

en: Direction
sq: Orientimi

en: Notify user of new account
sq: Njoftim përdoruesit e profilit të ri

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sq: Kërko njërin prej termeve me gërma të mëdha <strong>OR</strong>. Për shembull, <strong>mace OR qen</strong>.

en: Personal contact form
sq: Formular kontakti personal

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
