Community Accounting (8.x-4.0-beta5) - en to ast translation catalogue (61 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Types
ast: Tribes

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Open
ast: Abrir

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: Display
ast: Pantalla

en: Menu
ast: Menú

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Done
ast: Fechu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Your name
ast: El to nome

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: To
ast: Pa

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Maximum
ast: Máximu

en: Send
ast: Unviar

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Signatures
ast: Robles

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
