Community Accounting (8.x-4.0-beta5) - en to ca translation catalogue (190 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Payer
ca: Pagador

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Private
ca: Privat

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: Currency
ca: Moneda

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Types
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Manage
ca: Gestiona

en: Display
ca: Visualització

en: Menu
ca: Menú

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: States
ca: Estats

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Exclude
ca: Exclou

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Done
ca: Fet

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Module
ca: Mòdul

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Sender
ca: Remitent

en: To
ca: Per

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Fields
ca: Camps

en: Up
ca: Amunt

en: Maximum
ca: Màxim

en: Range
ca: Abast

en: Volume
ca: Volum

en: Income
ca: Entrant

en: State
ca: Estat

en: Send
ca: Enviar

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Payments
ca: Pagaments

en: Members
ca: Membres

en: Appearance
ca: Aparença

en: more...
ca: més...

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Down
ca: Avall

en: Template
ca: Plantilla

en: Authenticated users
ca: Usuaris autenticats

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Full name
ca: Nom complet

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Pending
ca: Pendent

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ca: Una adreça de correu vàlida. Tots els correus provinents del sistema seran enviats aquí. L'adreça no es fa mai pública i només s'utilitzarà en el cas que desitgeu rebre una nova contrasenya o notificacions per correu.

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Entity
ca: Entitat

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Reference
ca: Referència

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: Max
ca: Màx

en: Scope
ca: Àmbit

en: Plugin
ca: Connector

en: Transaction
ca: Transacció

en: Balance
ca: Saldo

en: Changed
ca: Canviat

en: Received
ca: Rebut

en: Transaction workflow
ca: Flux de treball de la transacció

en: Transaction id
ca: Identificador de la transacció

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Join
ca: Uneix-te a

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Limits
ca: Límits

en: Apply
ca: Aplica

en: Form name
ca: Nom del formulari

en: Used in
ca: Usat a

en: Minimum
ca: Mínim

en: Explicit
ca: Explícit

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Mapping
ca: Associacions

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Activate
ca: Activat

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Only of the type(s)
ca: Només del/dels tipus

en: Keyword relevance
ca: Rellevància de la paraula clau

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Currencies
ca: Monedes

en: Responses
ca: Respostes

en: Button text
ca: Text del botó

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: Direction
ca: Direcció

en: Creator
ca: Creador

en: Admin
ca: Administrador

en: Properties
ca: Propietats

en: Notify user of new account
ca: Notifica a l'usuari del nou compte

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Uses
ca: Usos

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic

en: Colour
ca: Color

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Min
ca: Mínim

en: Created year + month
ca: Any + mes de creació

en: Created year
ca: Any de creació

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
ca: Cerqueu per qualsevol dels dos termes amb <strong>OR</strong> en majúscules. Per exemple, <strong>gossos OR gats</strong>.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Personal contact form
ca: Formulari de contacte personal

en: Signature settings
ca: Configuració de les signatures.

en: Gross income
ca: Ingrés brut

en: Use the plural
ca: Usa el plural

en: transactions
ca: transaccions

en: Gross expenditure
ca: Gastos bruts

en: Payee
ca: Al que se li paga

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Bill
ca: Compte

en: Balances
ca: Balanços

en: Serial number
ca: Número de sèrie

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
ca: No podeu enviar més de %limit missatges en @interval. Proveu-ho més tard.

en: Search result
ca: Resultat de la cerca

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ca: Es permeten els espais; no es permet cap símbol de puntuació tret de punts, guions, apòstrofs i guions baixos.

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Balance limits
ca: Limits de balanç

en: Pending transactions
ca: Transaccions pendents

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
ca: S'ha enviat per correu electrònic un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals al nou usuari <a href="@url">%name</a>.

en: Output machine name
ca: Ensenya el nom màquina

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Running balance
ca: Balanç actual

en: Many to one
ca: Molts a un

en: Master
ca: Mestre

en: Promiscuity
ca: Promiscuitat

en: Trades
ca: Intercanvis

en: Reply to
ca: Respondre a

en: Name of currency
ca: Nom de la moneda

en: Community Coins
ca: Monedes Comunitaries

en: Worth
ca: Valor

en: Date in the form of YYYYMM.
ca: Data en el format YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
ca: Data en el format YYYY.

en: Remote exchange
ca: Intercanvi remot

en: Transaction types
ca: Tipus de transacció

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
ca: Al menú, els enllaços amb més pes es posicionen al final i els de menys al començament.

en: The timezone of this user.
ca: El fus horari d'aquest usuari.

en: Send yourself a copy
ca: Envia'm una còpia

en: @label ID
ca: ID de @label
