Community Accounting (8.x-4.0-beta6) - en to mg translation catalogue (21 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa

en: Your name
mg: Ny anaranao

en: Appearance
mg: Endrika

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Search result
mg: Vokatry ny fikarohana
