myamazon (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Japan
bo: འཇར་པན།

en: Germany
bo: འཇར་མན།

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: France
bo: ཧྥ་རན་སེ།

en: India
bo: རྒྱ་གར།

en: Italy
bo: དབྱི་ཐ་ལི།

en: Mexico
bo: མེག་སི་ཁོ

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: United States
bo: ཨ་རི།
