myamazon (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: Brazil
es: Brasil

en: Japan
es: Japón

en: Germany
es: Alemania

en: Canada
es: Canadá

en: France
es: Francia

en: Italy
es: Italia

en: Mexico
es: México

en: Spain
es: España

en: United States
es: Estados Unidos
