myamazon (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Custom
he: מותאם

en: Brazil
he: ברזיל

en: Japan
he: יפן

en: Germany
he: גרמניה

en: Canada
he: קנדה

en: China
he: סין

en: France
he: צרפת

en: India
he: הודו

en: Italy
he: איטליה

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Spain
he: ספרד

en: United States
he: ארצות הברית
