myamazon (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Brazil
hi: ब्राज़ील

en: Japan
hi: जापान

en: Germany
hi: जर्मनी

en: Canada
hi: कनाडा

en: France
hi: फ्रांस

en: India
hi: भारत

en: Italy
hi: इटली

en: Mexico
hi: मेक्सिको

en: Spain
hi: स्पेन

en: United States
hi: संयुक्त राज्य अमेरिका
