myamazon (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Custom
ja: カスタム

en: Brazil
ja: ブラジル

en: Japan
ja: 日本

en: Germany
ja: ドイツ

en: Canada
ja: カナダ

en: China
ja: 中国

en: France
ja: フランス

en: India
ja: インド

en: Italy
ja: イタリア

en: Mexico
ja: メキシコ

en: Spain
ja: スペイン

en: United States
ja: 米国

en: Amazon AWS Access Key ID
ja: Amazon AWSアクセスキーID
