myamazon (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Custom
jv: Kostum

en: Brazil
jv: Brasil

en: Japan
jv: Jepang

en: Germany
jv: Jerman

en: Canada
jv: Kanada

en: France
jv: Perancis

en: Italy
jv: Italia

en: Mexico
jv: Méksiko

en: Spain
jv: Spanyol

en: United States
jv: Amerika Serikat
