myamazon (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Brazil
ka: ბრაზილია

en: Japan
ka: იაპონია

en: Germany
ka: გერმანია

en: Canada
ka: კანადა

en: China
ka: ჩინეთი

en: France
ka: საფრანგეთი

en: India
ka: ინდოეთი

en: Italy
ka: იტალია

en: Mexico
ka: მექსიკა

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: United States
ka: შეერთებული შტატები
