myamazon (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Custom
pl: Własne

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Japan
pl: Japonia

en: Germany
pl: Niemcy

en: Canada
pl: Kanada

en: China
pl: Chiny

en: France
pl: Francja

en: India
pl: Indie

en: Italy
pl: Włochy

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Spain
pl: Hiszpania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone
