myamazon (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Brazil
sv: Brasilien

en: Germany
sv: Tyskland

en: Canada
sv: Kanada

en: China
sv: Kina

en: France
sv: Frankrike

en: India
sv: Indien

en: Italy
sv: Italien

en: Mexico
sv: Mexiko

en: Spain
sv: Spanien

en: United States
sv: Förenta Staterna
