myamazon (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Brazil
ta: பிரேசில்

en: Japan
ta: ஜப்பான்

en: Germany
ta: ஜெர்மனி

en: Canada
ta: கனடா

en: China
ta: சைனா

en: France
ta: ப்ரான்ஸ்

en: India
ta: இந்தியா

en: Italy
ta: இத்தாலி

en: Mexico
ta: மெக்சிகோ

en: Spain
ta: ஸ்பெயின்

en: United States
ta: அமெரிக்க ஐக்கிய நாடுகள்
