myamazon (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Brazil
te: బ్రెజిల్

en: Japan
te: జపాన్

en: Germany
te: జర్మనీ

en: Canada
te: కెనడా

en: China
te: చైనా

en: France
te: ఫ్రాన్స్

en: India
te: భారతదేశం

en: Italy
te: ఇటలీ

en: Mexico
te: మెక్సికో

en: Spain
te: స్పెయిన్

en: United States
te: అమెరికా సంయుక్త రాష్ట్రాలు
