myamazon (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Custom
ar: مخصص

en: Brazil
ar: البرازيل

en: Japan
ar: اليابان

en: Germany
ar: ألمانيا

en: Canada
ar: كندا

en: China
ar: الصين

en: France
ar: فرنسا

en: India
ar: الهند

en: Italy
ar: إيطاليا

en: Mexico
ar: المكسيك

en: Spain
ar: إسبانيا

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية
