myamazon (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Brazil
de: Brasilien

en: Germany
de: Deutschland

en: Canada
de: Kanada

en: France
de: Frankreich

en: India
de: Indien

en: Italy
de: Italien

en: Mexico
de: Mexiko

en: Spain
de: Spanien

en: United States
de: Vereinigte Staaten

en: Select a country
de: Land auswäheln

en: There is some error please try again!
de: Es ist ein Fehler aufgetreten, bitte erneut versuchen!
