myamazon (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Japan
fi: Japani

en: Germany
fi: Saksa

en: Canada
fi: Kanada

en: China
fi: Kiina

en: France
fi: Ranska

en: India
fi: Intia

en: Italy
fi: Italia

en: Mexico
fi: Meksiko

en: Spain
fi: Espanja

en: United States
fi: Yhdysvallat
